Gedulo ir vilties dienos minėjimas mokykloje

Birželio 14-ąją mūsų mokykloje vyko Gedulo ir vilties dienos minėjimas.

Renginio metu mokiniai turėjo galimybę peržiūrėti filmą „Tarp pilkų debesų“. Šis filmas, paremtas Rūtos Šepetys romanu, atskleidžia tremties siaubą ir tuo pačiu – žmonių vilties ir stiprybės istorijas. Po filmo peržiūros vyko diskusija, kurios metu mokiniai dalijosi savo įžvalgomis ir emocijomis.

Tokie renginiai yra neįkainojami vertybinių nuostatų formavimui, kadangi storinių įvykių pažinimas padeda jaunimui suprasti praeities įtaką dabartinei visuomenei, suvokti laisvės, teisingumo ir žmogaus teisių svarbą. Mokytoja Vita  Burzdžiuvienė, savo asmeniniu pavyzdžiu ir istorijomis, suteikė renginiui ypatingą prasmingumą ir padėjo mokiniams giliau suvokti tremties tragediją bei žmonių drąsą ir viltį.

Pilietinio sąmoningumo ugdymas yra vienas iš pagrindinių mūsų mokyklos tikslų, ir tokie renginiai kaip šis yra itin svarbūs šio tikslo siekimui. Nuoširdžiai dėkojame mokytojai Vitai Burzdžiuvienei už jos iniciatyvą. Tikime, kad tokie renginiai padeda mūsų mokiniams tapti sąmoningais ir atsakingais piliečiais, kurie gerbia ir vertina savo šalies istoriją.

Naujienos2024.06.14