Projektas „English through Media Literacy”!

Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos darbuotojos Elžbieta Subotovič ir Agata Jačnik priėmė iššūkį ir nuo 2021 m. lapkričio 12 d. dalyvavo projekte „Anglų kalba per medijų raštingumą”!/ „English through Media Literacy”!

Projekto dalyvės ne tik tobulino savo anglų kalbos įgūdžius, bet ir įgijo patirties, diskutuojant, mokantis atpažinti netikras naujienas, pastebėti ir tikrinti dezinformaciją, o tai pat gavo naudingos informacijos kaip komunikuoti su mokiniais jautriomis ir sudėtingomis temomis. Pasidalijo įgytomis žiniomis ir atkreipė dėmesį į mokinių medijų raštingumo mokymo svarbą.

Atviros pamokos metu 6 klasėje kartu su anglų kalbos mokytoja Justina Dainovska ugdė mokinių kritinio mąstymo ir medijų raštingumo įgūdžius. Mokiniai dirbo grupėse, bendravo su bendraamžiais anglų kalba, mokėsi tikrinti informacijos patikimumą, pokalbiuose pasidalino, kas jiems pasirodė įdomaus ir svarbaus. Pristatydami savo darbus, taip pat įveikė viešo kalbėjimo baimę ir lavino komunikacinius įgūdžius. Buvo labai įdomu ir smagu pasikalbėti anglų kalba, kas skatina mokinių motyvaciją labiau mokytis užsienių kalbų.

Nuoširdžiai dėkojame projekto organizatoriams – rėmėjams JAV Ambasadai Vilniuje / U.S. Embassy Vilnius, Tarptautinei JAV vyriausybės remiamų edukacinių ir kultūrinių mainų programų dalyvių organizacijai/ International Exchange Alumni, projekto vykdytojai LAKMA – Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija bei dėstytojoms už skirtą laiką. Tikimės, kad šis nuostabus ir labai naudingas projektas bus tęsiamas.

 

Projekto dalyvės Elžbieta Subotovič ir Agata Jačnik

Naujienos2022.04.24