Pasaulinė rankų plovimo diena

Spalio 15-oji d. yra Pasaulinė rankų plovimo diena. Šios dienos tikslas – supažindinti vaikus su kasdieninio rankų plovimo svarba jų gyvenime.

Spalio 16 d.  „Drugelių“ grupės ugdytiniai diskutavo apie mikrobus ir bakterijas bei sužinojo, koks svarbus sveikatai yra dažnas ir kruopštus rankų plovimas. Taip pat buvo aptarta rankų plovimo schema, kurią vėliau vaikai išbandė praktiškai. Kiekvienas vaikas plovė rankas savarankiškai ir pagal instrukciją. Ikimokyklinukai piešė plakatus ir kūrė darbelius, skatinančius rankų plovimą. Vaikai taip pat smagiai dainavo daineles „Nusiplauk rankas“, „Daina apie rankų plovimą“, žiūrėjo edukacinius filmukus, atliko eksperimentą „Kodėl verta plauti rankas?“, po kurio padarė išvadą, kad nešvarumai bijo muilo. Tikimės, kad nuo šiol mūsų grupės vaikai visi turės švarias, blizgančias ir muilu kvepiančias rankas!

Spalio 23 d. turėjome edukacinį užsiėmimą su Bendrosios Praktikos slaugytoja Renata Mozarska. Šio užsiėmimo tikslas – ugdyti įprotį valgyti daržoves ir vaisius, suprasti vitaminų svarbą sveikatai. Vaikai pasivaišinę daržovėmis ir vaisiais, atidžiai klausėsi p. Renatos pasakojimo, kokios yra pagrindinės burnos higienos taisyklės.

Nuoširdžiai dėkojame p. Renatai Mozarskai už glaudų bendradarbiavimą bei vaišes.

Naujienos2023.10.26