Apibendrinimas parodos „Verbą rišu ir su Tavimi pasidalinu“

Balandžio 5 dieną Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinėje mokykloje įvyko parodos „Verbą rišu ir su Tavimi pasidalinu“ apibendrinimas. Paroda buvo organizuota bendradarbiaujant su Vilniaus rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo švietimo įstaigomis. Paroda truko du mėnesius, kadangi Velykinę Verbą gaubia didelės paslaptys ir daugybė neatsakytų klausimų, atsakymus į kuriuos bandėme perteikti jaunajai kartai. Per šį laiką kiekviena šioje iniciatyvoje dalyvaujanti įstaiga, rišant tradicinę verbą, ieškojo skirtingų darbo metodų, būdų bei formų. Tam, kad paroda būtų išskirtinė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Veslava Mažeikienė ir amatininkė – tautodailininkė Teresa Michalkevič nuo praėjusių metų ankstyvo pavasario jau rinko įvairias gėles, žoleles, kviečius, kurie buvo siunčiami į kiekvieną dalyvaujančią įstaigą. Todėl grįžtančios verbos džiugino originalia savo išvaizda.

Visos veiklos multimedijos forma buvo pristatytos parodos apibendrinimo susitikime. Susitikimas praėjo malonioje ir draugiškoje atmosferoje. Tai buvo nuostabi patirtis, už kurią visiems dėkojame. Tokia patirtis suteikia žinių, pramogų bei teigiamų emocijų. Tikimės, kad I vietos laimėtojas kartu su mūsų mokyklos dovanota „Keliaujančia verba“ tęs verbų rišimo tradiciją Vilniaus krašte. Tik kartu bendradarbiaujant galima pasiekti numatytą tikslą.

Balandžio 4 dieną komisijos dėka buvo išrinkti parodos „Gražiausia tradicinė verba“ nugalėtojai:

I vieta – Maišiagalos lopšelis – darželis;

I vieta – Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla;

II vieta – Buivydiškių mokykla -darželis;

III vieta – Zujūnų gimnazija, Čekoniškių skyrius.

Parodos apibendrinimo metu mokyklos direktorė Renata Starenkienė įteikė padėkas, diplomus ir kino bilietus už pirmąsias tris vietas, kurias finansavo Vilniaus Rajono Savivaldybė.

 

Naujienos2023.04.12