9 ir 10 klasių edukacinė išvyka į Pinigų muziejų

Birželio 18 dieną 9 ir 10 klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti edukacinėje išvykoje į Pinigų muziejų. Čia mokiniai gilino ekonomikos, pinigų istorijos bei jų vaidmens mūsų kasdieniame gyvenime žinias.

Edukacija prasidėjo nuo įžangos, kurios metu gidas pristatė pinigų istoriją ir jų evoliuciją laike. Mokiniai galėjo sužinoti, kaip keitėsi ir evoliucionavo mokėjimo formos, taip pat sužinojo įdomių faktų apie įvairias valiutas. Edukacijos metu mokiniai taip pat turėjo galimybę apžiūrėti unikalius, senovinius eksponatus. Tarp jų buvo senovės monetos, įvairių epochų banknotai bei šiuolaikinės valiutos iš skirtingų pasaulio kampelių.

Šios edukacinės išvykos metu 9 ir 10 klasių mokiniai ne tik praplėtė savo žinias apie pinigų istoriją, bet ir įgijo vertingų įgūdžių, kurie tikrai pravers ateityje.
Edukacija už mokyklos sienų yra neatsiejama mokymosi proceso dalis, kuri praturtina ir įvairina tradicinius mokymo metodus. Su dižiausiu nekantrumu laukiame kitų tokių iniciatyvų, kurios praplės mūsų akiratį.

Naujienos2024.06.18