Trečioji stovyklos „Spindulėlis” diena

Trečioji mūsų stovyklos „Spindulėlis” diena buvo kupina nepamirštamų įspūdžių ir naujų patirčių. Šį kartą stovyklautojai vyko į edukacijas Vilniuje, kur jų laukė daugybė pramogų.

Mūsų nuotykis prasidėjo nuo pasivaikščiojimo po Vilniaus senamiestį. Mokiniai turėjo progą pamatyti svarbiausius miesto paminklus, tokius kaip Vilniaus katedra, Gedimino pilis ir Šv. Onos bažnyčia. Vaikščiodami siaurais, grįstais takeliais, galėjome pajusti nepakartojamą Vilniaus senamiesčio atmosferą ir įsigilinti į jo turtingą istoriją.

Aplankę senamiestį, nuvykome į edukaciją Kosmo parke – interaktyviame mokslo ir pramogų centre. Mokiniai aplankė interaktyvią parodą, dalyvavo įdomiose edukacijose bei simuliacijose. Turėjome puikią progą sužinoti daugybę įdomiausių dalykų apie planetas, žvaigždes, taip pat apie naujausius pasiekimus kosmoso tyrinėjimo srityje. Tai buvo puiki proga derinti mokslą su pramogomis ir plėsti savo žinias.

Apžiūrėjus parodas, atėjo laikas kūrybinėms dirbtuvėms. Mokiniai galėjo tobulinti savo meninius ir techninius įgūdžius, kurdami raketų modelius ir projektuodami kosminius peizažus. Šios kūrybinės dirbtuvės buvo ne tik puikus laiko praleidimas, bet ir būdas lavinti mūsų stovyklautojų vaizduotę ir kūrybiškumą.

Trečioji stovyklos „Spindulėlis” diena buvo kupina emocijų ir nepamirštamų įspūdžių. Vilniaus senamiesčio lankymas ir edukacinės veiklos Kosmo-parke paliko mokiniams daugybę naujų įspūdžių ir žinių. Kūrybinės dirbtuvės leido lavinti talentus ir įgūdžius, o kartu praleistas laikas tikrai sustiprino ryšius tarp stovyklautojų.

Nuoširdžiai dėkojame visiems stovyklautojams už aktyvų dalyvavimą edukacijose ir gerą elgesį; o stovyklos vadovams už jų įsitraukimą ir palaikymą. Su nekantrumu laukiame kitų dienų, kupinų nuotykių ir nepamirštamų akimirkų!

 

Naujienos2024.06.14