Kūčių vakaras pagyvenusiems ir vienišiems žmonėms

Artėja Kalėdos, laikas dalintis meile ir džiaugsmu. Tai pats liūdniausias laikas vienišiems žmonėms. Todėl Sudervės seniūnaičio Gžegožo Jasinskio iniciatyva buvo surengta graži šventė, bendras Kūčių vakaras vienišiems ir pagyvenusiems žmonėms.

Gžegožas Jasinskis jau kelerius metus bendradarbiauja su fondu „Projekt 22“. Delegacija iš Lenkijos, vadovaujama fondo prezidento Andrzejaus Kwaśniewskio, jo žmonos Anetos Kwaśniewskos ir Gdansko sporto klubo „Korsarz“ įkūrėjo pono Jaceko Zielińskio kartu su žmona Katarzyna Zielińska pristatė Kalėdines dovanas pagyvenusiems ir vienišiems žmonėms.

Bendradarbiaujant su mokyklos direktore Renata Starenkiene ir Sudervės seniūne Česlava Pavilovič buvo surengtas gražus Kūčių vakaras.

Svečius pasveikino mokyklos direktorė Renata Starenkienė, Sudervės seniūnė Česlava Pavilovič Sudervės seniūnaitis Gžegož Jasinski ir fondo prezidentė ponia Aneta Kwaśniewska.

Parapijos klebonas Kęstutis Masevičius kalbėjo bendrą maldą ir palaimino kalėdaičius. Kūčių vakarą netrūko kalėdinių giesmių.

Po Kūčių vakarienės senjorai iš svečių gavo kalėdines dovanas. Kitą dieną Gžegožas Jasinskis pristatė kalėdines dovanas tiems, kurie negalėjo atvykti į šventę.

Šeštadienio popietė daugeliui buvo tikrai ypatinga ir nepaprastai jaudinanti. Tvyrojo iškilminga kalėdinė atmosfera, buvo daug šilumos ir gerumo.

Naujienos2023.12.11