Penktoji stovyklos „Spindulėlis” diena

Penktąją, ir tuo pačiu paskutinę mūsų mokyklos stovyklos „Spindulėlis“ dieną praleidome džiaugdamiesi įvairiomis pramogomis.

Nuo pat ryto stovyklautojai dalyvavo įvairiuose komandiniuose žaidimuose. Tai buvo puiki galimybė praleisti laiką gryname ore, taip pat stiprinti draugystę ir tarpusavio bendradarbiavimą.

Kita dienos pramoga buvo dekupažo užsiėmimas, kurio metu dekoravome stiklinius indelius. Ši veikla leido mums lavinti savo kūrybiškumą ir meninius sugebėjimus. Mokiniai su dideliu užsidegimu dekoravo indelius, kurie taps gražiomis taupyklėmis, kurios primins smagias stovyklos akimirkas.

Prie bendro laužo mokyklos pavėsinėje, kepėme grill dešreles.  Lauže spragsinčios medienos garsas kūrė nepaprastą šilumos ir bendruomeniškumo atmosferą. Mokyklos direktorė Renata Starenkienė iškilmingai uždarė stovyklą įteikdama diplomus visiems stovyklos dalyviams.

Norėtume nuoširdžiai padėkoti stovyklos organizatoriams už jų įsitraukimą, atsidavimą ir darbą, kurį įdėjote organizuodami mokyklos stovyklą „Spindulėlis“. Jūsų darbas ir atsidavimas padarė šias penkias dienas kupinas džiaugsmo, įdomių edukacijų ir nepamirštamų įspūdžių.

Naujienos2024.06.18