Mokinių vasaros poilsio programa „Spindulėlis“ – pirmoji diena

Mūsų pirmoji stovyklos diena buvo kupina emocijų ir bendro džiaugsmo. Pradėjome ją iškilmingu atidarymu, kurio metu direktorė Renata Starenkienė palinkėjo mums visiems nuostabaus laiko, pilno nepamirštamų akimirkų ir įspūdžių.

Pirmasis užsiėmimas vyko su visuomenės sveikatos specialiste Renata Mozarska. Tai buvo puiki proga sužinoti, kaip rūpintis savo sveikata tiek fiziškai, tiek psichiškai. Kalbėjome apie sveiką gyvenimo būdą, tinkamą mitybą ir fizinio aktyvumo svarbą.

Po užsiėmimo apie sveiką gyvenseną atėjo metas gardėsiams. „Džiaugsmo dirbtuvės“ asociacijos vadovė Regina Žemaitienė, papasakojo mums apie meduolius ir pamokė mus kaip sukurti tobuliausius meduolius, parodė .  Edukacijos metu kiekvienas iš mūsų turėjo galimybę savarankiškai papuošti prieskoniais kvepiančius meduolius.  Mūsų mokinių kūrybiškumui nebuvo ribų, o jų darbo rezultatai buvo ne tik gražūs, bet ir skanūs.

Pirmoji stovyklos diena prabėgo greitai ir intensyviai. Pilni naujų patirčių ir žinių, nekantriai laukiame kitų dienų ir naujų iššūkių. Bendras laikas tikrai liks mūsų atmintyje ilgai.

Kviečiame Jus sekti tolesnius mūsų stovyklos įspūdžius!

Naujienos2024.06.12