5 Klasės išvyka į Dūkštų Ąžuolyną

5 klasės mokiniai, kartu su savo auklėtoja, turėjo galimybę dalyvauti įdomioje edukacinėje pažintinėje išvykoje į senąjį Dūkštų ąžuolyną – vieną seniausių mūsų regione. Tai buvo nuotykių, mokymosi ir artimo kontakto su gamta diena.

Išvyka prasidėjo nuo pasivaikščiojimo vaizdingais ąžuolyno pažintiniais takais. Mokiniai turėjo galimybę sužinoti daugiau apie unikalią šio miško ekosistemą, taip pat susipažinti su įvairiomis čia gyvenančių gyvūnų  ir augančių augalų rūšimis.

Kitas mūsų kelionės tikslas buvo senovinių Karmazinų pilkapių lankymas, kurie yra svarbus mūsų regiono istorijos ir kultūros liudijimas.

Po intensyvaus lakstymo ąžuolyno takais atėjo laikas pelnytam poilsiui. Surengėme pikniką gamtoje, kur galėjome atsipalaiduoti, mėgautis grynu oru ir gražiais vaizdais. Mokiniai turėjo progą kartu pasivaišinti užkandžiais, pabendrauti ir pasidalinti išvykos įspūdžiais. Tai buvo puikiai praleistas laikas, sustiprinęs ryšius tarp mokinių ir leidęs „pasikrauti” gerąja energija.

Tokios netradicinio ugdymo dienos parodo, kaip svarbu derinti mokymąsi su veikla gryname ore ir kaip daug džiaugsmo gali teikti bendras mūsų gamtos grožio atradimas. Dėkojame auklėtojai už šios nepamirštamos dienos organizavimą ir laukiame kitų bendrų išvykų.

Naujienos2024.06.14